Polska na targach WTM w Londynie. Wracamy z nagrodą Lonely Planet!

13 listopada 2023 , Tagi: targi turystyczne , targi WTM w Londynie

W dniach 6-8 listopada w Londynie miały miejsce jedne z najważniejszych targów turystycznych na świecie – World Travel Market. Polskie Stoisko Narodowe o powierzchni prawie 200 mkw. zostało oficjalnie otwarte przez Zastępcę Ambasadora RP w Londynie Bartosza Wiśniewskiego, który w swojej przemowie podkreślił, jak ważną rolę jaką pełni POT oraz jego Partnerzy w promocji Polski na terenie Wielkiej Brytanii. Polską Organizację Turystyczną reprezentowały Dyrektor Departamentu Planowania i Rozwoju Magdalena Krucz oraz Dyrektor ZOPOT w Londynie Dorota Wojciechowska.

Przez trzy dni polskie stoisko było tłumnie odwiedzane przez zagranicznych touroperatorów, media, influencerów a także firmy z sektora technologicznego oferującego nowoczesne rozwiązania promocyjne. Polska Organizacja Turystyczna wraz z regionalnymi oraz lokalnymi organizacjami turystycznymi, a także z licznymi partnerami, promowała w tym roku cały wachlarz atrakcji turystycznych, w tym także turystykę kulinarną. Obecne na stoisku polskie biura turystyczne takie jak Mazurkas, JanPol, Furnel, Poland Tour, Grupa Trip, Vengo oraz Wygoda oferowały szeroki zakres usług, począwszy od klasycznej oferty turystyki miejskiej, poprzez aktywną, na „skrojonej na miarę” kończąc. Informacji na temat potencjału turystycznego Polski udzielały nasze Regiony, w tym: Małopolska Organizacja Turystyczna, Łódzka Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, Visit Sopot, Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

 

Więcej na: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/polska-na-targach-wtm-w-londynie-wracamy-z-nagroda-lonely-planet#n

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej