NOC TEATRÓW W SOLSKIM

16 czerwca 2021 , Tagi: kultura

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza do siebie na wieczorne spektakle. Z soboty na niedzielę będzie można zobaczyć “Radio Solski”, “Bądź taka, nie bądź taka” oraz “Noc Helvera” na trzech różnych scenach. Będzie także coś na świeżym powietrzu.

– Wakacje prawie już za pasem, ale warto jeszcze zainteresować się ofertą naszych spektakli, jest przecież w czym wybierać. Szczególnie zapraszamy na „Noc Helvera” w reżyserii Agnieszki Baranowskiej, bowiem to poruszające przedstawienie – zagrane pod tarnowską bimą, resztką starej tarnowskiej synagogi w ramach Dni Pamięci Żydów Galicyjskich – nabierze poruszającego wymiaru – mówi Rafał Balawejder, dyrektor teatru.

19 czerwca o godzinie 18, na Dużej Scenie, zostanie zaprezentowany spektaklu „Radio Solski”, czyli muzyczna podróż po kultowych melodiach. Więcej tutaj.

Kolejną muzyczną propozycją będzie spektakl „Bądź taka, nie bądź taka” z największymi przebojami Kory i Zespołu Maanam, w wykonaniu Karoliny Gibki. Na miejscu będzie można usłyszeć takie hity, jak “Stoję, stoję, czuję się świetnie”, “Bądź taka, nie bądź taka”, “Oddech szczura”, “Ta noc do innych jest niepodobna”, “Jesteśmy ze stali”, “Taczi, tacz”, “Nocny Patrol” i “Boskie Buenos”. Spektakl rozpocznie się o godzinie 20 na Małej Scenie.

Ostatnim spektaklem będzie „Noc Helvera” Igmara Villqista. Jest to opowieść o pragnieniu miłości i bezpieczeństwa podczas rodzącego się totalitaryzmu. Na scenie zobaczymy Kingę Piąty oraz Stefana Krzysztofiaka. Spektakl rozpocznie się o godzinie 22 na Scenie Underground, a dzień później, o godzinie 21 pod Bimą.

Bilety można zakupić online oraz w kasie teatru.

Noc Teatrów w Solskim – TARNÓW – Polski Biegun Ciepła (tarnow.pl)

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej