Najlepszy w pomaganiu

23 listopada 2016 , Tagi: konkursy , nagrody

Tarnowianin najlepszym pracownikiem socjalnym roku. Jakub Słowik zdobył tytuł – Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2016 w kategorii Animacja. 

Laureat na co dzień pomaga osobom bezdomnym i choć pełni funkcję koordynatora, nadal pracuje w terenie. Aktywnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi, jest także autorem licznych akcji i kampanii społecznych. Wyróżnił się inicjowaniem kampanii społecznych oraz utworzeniem mieszkań treningowych dla osób bezdomnych. Od 7 lat jest Prezesem Stowarzyszenia „Senior na Czasie”, a od 2014 roku prowadzi Międzyosiedlowe Centrum Aktywności Senioralnej w Tarnowie.

Wyróżnienie odebrał podczas gali wręczenia nagród w konkursie „Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2016 – Mamy moc pomagania” w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Fieldorfa „Nila” w Krakowie. Wydarzenie połączone było z konferencją „Świadomość potrzeb. Pewność rozwiązań” inaugurującą projekt Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych. Wydarzenie, zorganizowane zostało przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

więcej na: http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Najlepszy-w-pomaganiu  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej