Na razie nie będzie drożej na tarnowskich obiektach sportowych

26 czerwca 2020 , Tagi: miasto

Podwyżka wynajmu oraz za wstęp na tarnowskie obiekty sportowe została odroczona. Jak już informowaliśmy w Radiu Kraków, nowy cennik Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miał wejść w życie w lipcu, jednak stanie się to we wrześniu. Taką decyzję podjął prezydent Roman Ciepiela po oburzeniu środowiska sportowego.

Nie możemy w dobie pandemii, kiedy dzieci nie wyjeżdżają na obozy, ale mają półkolonie, podnosić im cen. Zrozumienie prezydent wykazał i podwyżki na razie zamroził. Nie zgadza to też, że zgadzamy się ze wszystkimi podwyżkami. Niektóre sięgają 200-300%. 10 miesięcy temu do jednych podwyżek już doszło – mówi przewodniczący komisji sportu tarnowskiej rady miejskiej, Piotr Górnikiewicz.

Dlatego komisja sportu tarnowskiej rady miejskiej organizuje 7 lipca specjalne posiedzenie w sprawie przeniesionych na wrzesień podwyżek za wynajem tarnowskich obiektów sportowych i za bilet wstępu na nie.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji tłumaczy podwyżki rosnącym kosztami utrzymana obiektów w tym wzrostem cen energii.

Więcej: https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/podwyzka-wynajmu-oraz-za-wstep-na-tarnowskie-obiekty-sportowe-zostala-odroczona/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej