Młodzi czytelnicy mogą już wypożyczać książki

15 maja 2020 , Tagi: biblioteka , Tarnów

Młodzi czytelnicy z naszego miasta mogą od dzisiaj korzystać z mieszczącego się przy ul. Staszica 6, Działu dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie.

Placówka czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki od godz. 10 do 15, a we wtorki i czwartki w godz. 11 do 17. W związku z epidemią koronawirusa, czytelników – podobnie, jak w przypadku otwartych wcześniej filii MBP – obowiązuje zachowanie pewnych zasad, których wykaz dostępny jest na stronie: https://www.biblioteka.tarnow.pl.

W poniedziałek 18 maja uruchomiona zostanie Wypożyczalnia dla Dorosłych przy ul. Staszica, na wtorek 26 maja planowane jest natomiast uruchomienie filii nr 12 przy ul. Klikowskiej.

Miejska Biblioteka Publiczna informuje równocześnie, że do odwołania nieczynne będą filie nr 14 (os. Niepodległości) oraz nr 17 (ul. Westerplatte). Ta pierwsza jest w trakcie selekcji i kontroli zbiorów, druga przenosi się natomiast do nowej tymczasowej siedziby w Szkole Podstawowej nr 8. Książki wypożyczone w filii nr 17 zwracać można w filii nr 2 na os. Zielonym.

https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Mlodzi-czytelnicy-moga-juz-wypozyczac-ksiazki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej