Majówka w Tarnowie!

27 kwietnia 2016 , Tagi: Tarnów

Atrakcji na majowy weekend nie trzeba szukać daleko. Już 24 kwietnia rusza słynna jubileuszowa 30. Tarnowska Nagroda Filmowa (impreza popularyzująca polską kinematografię, to jeden z najstarszych, tuż po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni festiwal związany z polskim filmem).  W ramach TNF obędą się liczne koncerty oraz wystawy. Z kolei na scenie tarnowskiego teatru zobaczymy dwa ciekawe spektakle „Kalkstein/Czarne słońce”  oraz przewrotną komedię „Sposób na kobietę”. Na niezwykły koncert Drugie Pól zespołu Zakopower zaprasza CSM. Z okazji Święta Narodowego 5 maja usłyszymy znane pieśni żołnierskie i patriotyczne w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Ponadto interaktywna, kosmiczna wystawa “Od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych” w Muzeum Okręgowym, „Gromnicki Nikifor. Jan Kawecki” – malarstwo i rzeźba w Muzeum Etnograficznym, „Jacek Janicki – PIĘĆDZIESIĄTKA” – wystawa z cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej czy też „Cały czas w pracy – All the Time at Work” ekspozycja przygotowana przez BWA. Jak co roku zapraszamy na finał Karpackiego Wyścigu Kurierów do Parku Strzeleckiego (ul. Romanowicza), będzie rodzinnie i sportowo!

 

A w regionie czeka na nas między innymi patriotyczne śpiewanie na zamku w Dębnie oraz wystawa „Ach, ta moda” , Festiwal Trzymaj się Zdrów w Tuchowie i Rajd Nietoperza w Bukowcu.

 

Wyżej wymienione wydarzenia i wiele innych czeka na mieszkańców i turystów w Tarnowie i najbliższej okolicy. Zapraszamy w długi weekend majowy do Tarnowa i regionu tarnowskiego. Zachęcamy do korzystania z usług Tarnowskiego Centrum Informacji, które mieści się w Rynku 7 w Tarnowie i jest czynne przez cały długi weekend codziennie od 9 do 17.  Gorąco polecamy www.tarnow.travel 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej