Maj pełen wrażeń – zapraszamy na imprezy z Radiem RDN

2 maja 2018 , Tagi: kultura , wydarzenia

Koncerty, konkursy, zwiedzanie radia i wyśmienita zabawa. To wszystko i wiele więcej czeka na słuchaczy Radia RDN w maju podczas radiowego pikniku i odlotowego dnia dziecka z symulatorem lotu!

To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć radio od kuchni i poznać radiowców, których na co dzień znamy tylko z głosu. – Będą ciekawe atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i starszych słuchaczy – mówi Justyna Dziedzic, dyrektor promocji Radia RDN. – W maju szeroko otwieramy drzwi naszego radia i serdecznie zapraszamy naszych słuchaczy. Chcemy być z państwem blisko, nie tylko za pomocą fal radiowych, ale chcemy Was poznać, porozmawiać. Czeka moc atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy na wyjątkowy piknik RDN Małopolska z darmową grochówką wojskową, zjeżdżalniami, fotobudką. Nie zapominamy również o najmłodszych, planujemy wyjątkowy Dzień Dziecka – dodaje.

Najbliższy piknik już 13 maja w radiowym ogrodzie, podczas którego będą występy artystyczne, pokazy tańca i kabaretu. Gwiazdą wieczoru będzie Kapela Góralska Ciupaga.

A już 29 maja kolejna okazja do wspólnego świętowania – Radiowy Odlotowy Dzień Dziecka. W tym dniu najmłodsi słuchacze będę mogli zostać radiowcami, pilotami samolotów, kierowcami samochodów, policjantami czy strażakami, a także piosenkarzami czy DJ’ ami. Będzie również kino plenerowe z bajkami edukacyjnymi, fotobudka, zjeżdżalnie i słodki poczęstunek. Szczegóły już niebawem.

Więcej na: http://www.rdn.pl/news/maj-pelen-wrazen-zapraszamy-imprezy-radiem-rdn

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej