Kto zostanie twarzami winnic enoTARNOWSKIE?

1 września 2021 , Tagi: casting , enotarnowskie

Jesteście wesołą parą, która doskonale czuje się przed obiektywem? Zapraszamy do udziału w castingu na „twarze” winnic usytuowanych na Małopolskim Szlaku Kulinarnym w regionie winiarskim enoTARNOWSKIE. Być może to właśnie Wasz duet wybierze się w podróż „garbusem”, aby wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, żeby promować urokliwe obiekty słynące ze znakomitych win, niebanalnej oferty turystycznej i gościnności!

Zwycięską parę czeka nie lada przygoda. Wasz wizerunek będzie promował winnice, które są perłami naszego regionu. Na Małopolskim Szlaku Kulinarnym zidentyfikowano 3 podregiony winiarskie: Winny Region Jury, Krakowski Region Winny oraz właśnie enoTARNOWSKIE. W winnicach można delektować się nie tylko winem, ale i często lokalnymi specjałami kulinarnymi. To także miejsca wypoczynku oraz imprez kulturalnych. Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała dąży do tego, by Małopolski Szlak Kulinarny zdobywał coraz większą popularność. Czas wykorzystać olbrzymi potencjał województwa, które słynie z malowniczych plenerów, świetnego regionalnego jedzenia oraz winnic. Nowa rzeczywistość pandemiczna niesie ze sobą wiele wyzwań dla branży turystycznej, ale i otwiera możliwości związane z tym, że Polacy coraz chętniej szukają oferty wypoczynkowej w kraju z dala od tłumnie uczęszczanych lokalizacji, wybierając relaks okraszony kulinarnymi skarbami danego regionu.

Symbolem enoturystyki będzie radosna para podróżująca z miejsca na miejsce popularnym „garbusem”. Laureaci inicjatywy poznają profesjonalną fotografię „od kuchni”, a przy okazji odkryją niezwykłe miejsca dla siebie oraz dla szerszego grona turystów.

Osoby, które chcą wziąć w konkursie prosimy o kontakt pod nr tel. 14 665 37 37 lub o przesłanie maila na: biuro@dunajecbiala.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 10 września 2021 roku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej