Kraków Airport w czerwonej strefie. Obostrzenia na krakowskim lotnisku. Co zmieni się w Balicach dla pasażerów w szczycie pandemii COVID-19?

16 października 2020 , Tagi: Balice , komunikacja , lotnictwo

Od soboty 17 października port lotniczy w Krakowie-Balicach, podobnie jak całe miasto Kraków i powiat krakowski, znajdzie się w czerwonej strefie COVID-19. Oznacza to, że również w Kraków Airport trzeba będzie stosować wszystkie nakazy i zalecenia wynikające z tego przyporządkowania. Czy w związku z tym nastąpią jakieś zmiany w funkcjonowaniu lotniska i obowiązkowych zachowaniach pasażerów? Co to zmieni w działaniu lotniska? Jakie obostrzenia czekają personel i pasażerów w terminalach Kraków Airport oraz na zewnątrz? Czy restrykcje wpłyną na siatkę połączeń i częstotliwość lotów? Oto nowe zasady.

Cały artykuł “Kraków Airport w czerwonej strefie. Obostrzenia na krakowskim lotnisku. Co zmieni się w Balicach dla pasażerów w szczycie pandemii COVID-19?” na:

https://gazetakrakowska.pl/krakow-airport-w-czerwonej-strefie-obostrzenia-na-krakowskim-lotnisku-co-zmieni-sie-w-balicach-dla-pasazerow-w-szczycie/ar/c7-15238987

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej