Konkurs na pamiątkę bożonarodzeniową z Małopolski pt. „Boże Narodzenie po małopolsku”

17 października 2014 , Tagi: ciekawostka , konkursy

Województwo Małopolskie ogłasza konkurs na pamiątkę z Małopolski, inspirowaną kulturą ludową, służącą promocji regionu w okresie Bożego Narodzenia. Celem konkursu jest promocja bogactwa i zasobów kultury ludowej, jako źródła inspiracji oraz pozyskanie nowych i oryginalnych pomysłów na pamiątkę promującą region.

Jest to już drugi z cyklu konkurs, po organizowanym wiosną br. przez Województwo Małopolskie konkursie wielkanocnym pn. „Wielkanoc jest w Małopolsce” mającym na celu wyłonienie oryginalnego pomysłu na regionalną pamiątkę wielkanocną.

Prace, w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Boże Narodzenie po małopolsku” oraz na wesoło – „Niech nam gwiazdka…”) można zgłaszać od 13 października do 7 listopada 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji pamiątek lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, a także do innych podmiotów i osób fizycznych. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości do 1500 zł tytułu udzielenia licencji do projektu pamiątki. Nagrodą główną jest zlecenie produkcji i dostawy ok. 150 szt. zwycięskiej pamiątki. Także Internauci będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske .

Finał konkursu odbędzie się w Dolinie Karpia w gminie Zator w dniu 15 listopada br.

Szczegóły w regulaminie. Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr tel. 12 379 60 50.

Regulamin

Karta zgłoszenia – kategoria Boże Narodzenie po małopolsku

Karta zgłoszenia – kategoria Niech nam gwiazdka

Załącznik do kart zgłoszenia – ochrona danych osobowych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej