Kino Cinema3D otwiera się po przerwie. Kiedy pierwszy seans?

25 czerwca 2020 , Tagi: kino , rozrywka

W piątek, 3 lipca w kinie sieci Cinema3D odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów ma zapewnić przygotowane zaplecze sanitarne.

3 lipca działalność wznowią wszystkie kina Cinema3D. Sieć Multikino zbadała chęci kinomanów do powrotu do kina. Z raportu jednoznacznie wynika, że aż 78% badanych tęskni za seansami na wielkim ekranie.

Obecnie Cinema3D wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin oraz w toaletach zostaną ulokowane stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto kino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

Co znajdzie się w repertuarze? Już w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuite-raz” oraz „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Cinema3D nie zapomniała też o najmłodszych kinomanach. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan”, nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a wcześniej będą dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Szczegółowy repertuar wkrótce będzie dostępny na stronie www.cinema3d.pl

Więcej: http://tarnow.net.pl/articles/s/i/289628#Kino-Cinema3D-otwiera-si%C4%99-po-przerwie.-Kiedy-pierwszy-seans?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej