KANA zaprasza na wakacje

19 czerwca 2020 , Tagi: region tarnowski , Tarnów , wakacje

Od 6 lipca Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Tarnowie organizuje cztery 5-dniowe półkolonie, w tym jedną dla młodzieży. Oferta jest otwarta dla wszystkich w wieku od 7-17 lat i dotyczy nie tylko dzieci i młodzieży z miasta. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9 do 15.30, a dla młodzieży od 9 do 18.

W trakcie każdej półkolonii (letniska) planowane są wycieczki w zależności od turnusu (Szczawnica-spływ, Jamna, Zabawa, Jeżów, Ciężkowice, Polichty, Muzeum Lotnictwa w Krakowie, ZOO w Krakowie) oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe w małych grupach. W zależności od okoliczności i możliwości pogodowych, KANA proponuje także zajęcia w terenie: basen, wspinaczkę, grę w siatkówkę, piłkę nożną, kręgielnię, zumbę, również zajęcia warsztatowe i kreatywne, gry i zabawy logiczne, społecznościowe w grupach, wyjścia do kina, BWA i biblioteki, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz konkursy z nagrodami.

Dla młodzieży KANA przewidziała inną formę wakacyjnego wypoczynku – pięć całodniowych wyjazdów połączonych z różnymi atrakcjami, jak: ściganie się na gokartach, ścianka wspinaczkowa, wyjścia do kina, rafting i wycieczki: Ojców, Szczawnica – spływ, Jamna.

Dziećmi i młodzieżą opiekuje się wykwalifikowana kadra pedagogiczna i trenerska. Obiekt dostosowany jest do pracy z dziećmi w warunkach COVID-19, przewidywany jest transport autokarowy, ciepły posiłek oraz ubezpieczenie NNW.

Na organizowane latem półkolonie zapisywać się można osobiście w siedzibie KANY (Tarnów, ul. Mościckiego 12) lub za pomocą strony kana.pl. Wszelkie informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem telefonu: 14 68 88 111 w dni powszednie, w godzinach od 9 do 19.

KANA zaprasza też do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok 2020/2021. Szczegóły na stronie kana.pl

 

http://tarnow.net.pl/articles/s/i/288841#KANA-zaprasza-na-wakacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej