Jeszcze więcej elektrycznych skuterów i hulajnóg w Tarnowie

8 listopada 2019 , Tagi: komunikacja , Tarnów , transport

Wczoraj, 5 listopada firma blinkee.city powiększyła swoją flotę w Tarnowie o dodatkowe 25 skuterów i 50 hulajnóg. Wprowadzenie nowych pojazdów to odpowiedź operatora na duże zainteresowanie tym sposobem przemieszczania się po mieście.

– Cieszymy się, że tarnowianie z chęcią korzystają z technologicznych rozwiązań bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Otrzymaliśmy wiele sygnałów od naszych użytkowników, by udostępnić dodatkowe hulajnogi i skutery. Jesteśmy dumni, że poprzez powiększenie floty naszych pojazdów, możemy odpowiedzieć na realne potrzeby klientów i oferować im nasze usługi, tam gdzie potrzebują ich najbardziej – komentuje współwłaściciel blinkee.city, Paweł Maliszewski.

Wypożyczenie ekologicznych pojazdów odbywa się w prosty sposób – poprzez darmową aplikację mobilną, którą należy zainstalować na smartfonie. Po etapie rejestracji, uzyskuje się dostęp do mapy miasta, która pozwala na zlokalizowanie najbliższego pojazdu i zarezerwowanie go na 15 minut. Jest to czas, aby użytkownik dotarł do sprzętu.

Koszt wypożyczenia hulajnogi w Tarnowie to 2.5 zł opłaty startowej oraz 49 groszy za każdą minutę jazdy. Korzystanie ze skutera kosztuje natomiast 69 groszy za minutę. Maksymalna, dzienna opłata za użytkowanie skutera wynosi 89 zł – po przekroczeniu tej kwoty licznik pojazdu zatrzymuje się, można jednak kontynuować podróż.

Więcej na: http://www.tarnow.net.pl/articles/s/i/265567#Jeszcze-wi%C4%99cej-elektrycznych-skuter%C3%B3w-i-hulajn%C3%B3g-w-Tarnowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej