Jamna: Chatka Włóczykija Adama Garncarka trzecia w Polsce w konkursie „Na wsi najlepiej”

12 sierpnia 2019 , Tagi: turystyka

4 zwycięzców konkursu i 8 finalistów „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” odebrało statuetki i dyplomy z rąk ministra rolnictwa i rozwoju wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono aż 169 obiektów związanych z polską turystyką wiejską. Trzecie miejsce zdobyła Chatka Włóczykija Adama Garncarka z Jamnej.

W kategorii „Wypoczynek u rolnika 2019” I miejsce zdobył Folwark „Wrzosówka” Holiday Home z Kłopotnic.

W kategorii „Wypoczynek na wsi 2019” I miejsce zajęła Agroturystyka Pod Jabłonią z Celejowa, drugie Pod Tulipanem i Domek na górce z Zawady Oleckiej, a trzecie Chatka Włóczykija z Jamnej.

Lista wszystkich laureatów znajduje się na stronie konkursu: https://nawsinajlepiej.polska.travel.

„Lepszego prezentu na 10-lecie naszej działalności nie mogliśmy sobie wymarzyć. To znakomita reklama w całej Polsce, bo ludzie szukają dziś takich miejsc, z dobrymi opiniami, przyjaznych. A my czekamy na takich ludzi: ciekawych przyrody, niezapomnianych widoków, ciszy, spokoju i dobrej muzyki. Chatka Włóczykija na Jamnej to takie nasze małe Bieszczady” – mówi Adam Garncarczyk.

Jak zachwala właściciel Chatka Włóczykija jest „pięknie położonym drewnianym domkiem z widokiem na Tatry i Pogórze Rożnowskie. Kameralny klimat miejsca i ogrodzona posesja sprawia, iż można tu odpocząć w intymnej atmosferze najbliższych pragnących pielęgnować wzajemne relacje. Obok chatki znajduje się młoda winnica, miejsce na ognisko, wiata oraz plac zabaw dla dzieci i boisko. Dysponujemy rowerami górskimi, sprzętem rekreacyjnym, boiskiem sportowym oraz placem zabaw. W zaprzyjaźnionym gospodarstwie można nabyć mleko, sery, przetwory domowego wyrobu, soki i miód. Dla grup organizujemy spotkania integracyjne z ludową muzyką i pieczeniem barana lub z wyrobami z własnej wędzarni i degustacją lokalnego wina oraz serów”.

Wiecej: https://tarnow.in/jamna-chatka-wloczykija-adama-garncarka-trzecia-w-polsce-w-konkursie-na-wsi-najlepiej/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej