III KONCERT ZADUSZKOWY – bilety już w sprzedaży

20 października 2015 , Tagi: koncerty

W niedzielę, 8 listopada 2015 r. godz. 16.30 odbędzie się III Koncert Zaduszkowy w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Usłyszymy utwory nieżyjących artystów, które przeszły do kanonu polskiej i światowej muzyki. Bilety w cenie 30 zł są już w sprzedaży w kasie teatru.

Wystąpią: Piotr Kita (śpiew, piano), Paweł Mazur (śpiew, bass), kwartet smyczkowy Con Affetto, Stanisław Migała (gitara), Sylwester Malinowski (perkusja). Prowadzenie Krzysztof Borowiec.

Głównym Partnerem wydarzenia jest Grupa Azoty. Koncert odbywa się przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa. Patronat medialny objęli: Tygodnik TEMI i Telewizja IMAV.

– Usłyszymy polskie i zagraniczne utwory ludzi, dla których muzyka była życiem – zapowiada Piotr Kita. W tegorocznym repertuarze znalazły się piosenki Czesława Niemena, Marka Grechuty i Andrzeja Zauchy. Wybrzmią też utwory, które wykonywali Joe Cocker i Freddie Mercury. – Repertuar tworzy życie, a dokładniej jego koniec – zauważa Piotr Kita.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Organizacja pomaga dzieciom niepełnosprawnym, prowadząc specjalistyczne placówki, w których jest realizowana kompleksowa terapia najmłodszych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej