Hit sezonu powraca! Złoty meleks we wrześniu!

6 września 2023 , Tagi: enomeleks , enotarnowskie

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem najnowszym projektem „Enomeleksem po Tarnowie i regionie” Tarnowska Organizacja Turystyczna wraz z partnerami: Tarnowskim Centrum Informacji oraz Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach zapraszają na wrześniowe wycieczki złotym „elektrykiem” po Tarnowie i regionie. Tym razem oprócz Tarnowa zwiedzać będziemy najważniejsze atrakcje i winnice w gminie Ryglice.

Enomeleksem na winnice 

Kursy do Ryglic zaplanowaliśmy w każdą sobotę i niedzielę września (ostatni kurs 1 października) o godz. 9.00 spod tarnowskiego dworca kolejowego. Wyjazd trwa ok 4h. Podczas wyjazdu możliwe będą odpłatne degustacje.

UWAGA! Na te przejazdy obowiązują wcześniejsze zapisy. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się na adres mailowy meleks@lot.tarnow.pl. Należy wskazać konkretny dzień i godzinę, a także liczbę osób (maksymalnie 2 osoby). Ze względu na tematykę, przejazdy te dedykowane są tylko dla osób pełnoletnich. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na dany dzień i godzinę dostaną zwrotne potwierdzenie, najpóźniej w piątek tuż przed wyjazdem.

 

Enomeleksem po Tarnowie 

Również w każdą sobotę i niedzielę września (ostatni kurs 1 października) chętnych zapraszamy do zwiedzania Tarnowa. Wyjazd z Rynku, sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji o godz. 16.00. Wycieczka trwa do 2h. 

UWAGA! Na te przejazdy NIE obowiązują wcześniejsze zapisy. Od 15.30 w biurze TCI wydawane będą bezpłatne bilety.    

 

Przed wyjazdem należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na https://www.lot.tarnow.pl/news/910/Enomeleksem-po-Tarnowie-i-regionie 

Zadanie publiczne pn. „EnoTarnowskie dla smakoszy!” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0020/1601/UDOT/DT/BP z dnia 25 maja 2023 r.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej