Bazarek w świątecznym klimacie

17 listopada 2022 , Tagi: bazar

Wielkimi krokami zbliża się drugi, listopadowy Bazarek na Tarnowskiej Starówce. Tym razem będzie już nieco świątecznego klimatu, ponieważ w najbliższą niedzielę pojawią się pierwsze ozdoby świąteczne. Będzie także okazja do zakupienia niesztampowych prezentów pod choinkę. Wydarzenie odbędzie się jak zwykle na placu targowym „Burek”.

Zmiana pogody na zimową zdecydowanie zmieni klimat bazarkowych zakupów. Handlarze pojawią się na placu targowym o godzinie 9 i zostaną tam do godziny 13. Jak zwykle na stołach będzie można znaleźć unikatowe przedmioty nie do nabycia nigdzie indziej.  Bazarek to okazja do sprzedania – i kupienia – rozmaitych bibelotów, monet, płyt, książek, odzieży, zabawek, rękodzieła, gier czy domowych różności. Prezenty pod choinkę lub na mikołajki zakupione w tym czasie będą unikatowe. Nabywając je, można tym samym wspomóc lokalnych twórców.

Osoby, które chcą wystąpić w roli wystawców, mogą zgłaszać się drogą elektroniczną do piątku: radaosiedla1@umt.tarnow.pl. Organizatorem wydarzenia jest Rada Osiedla Starówka.

Więcej: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Bazarek-w-swiatecznym-klimacie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej