Dzień Polski 2026 w Pradze
Ogrody Ambasady RP w Pradze w sobotę, 20 czerwca, ponownie otworzyły się dla publiczności w ramach Dnia Polski.
Goście mieli wyjątkową okazję do odkrycia turystycznych perełek północnych sąsiadów Republiki Czeskiej. Na wydarzeniu pojawiły się stoiska z licznych województw: dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, podlaskiego, lubuskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Swoje atrakcje zaprezentowały również Wrocław, Tarnów czy Rudnik nad Sanem.
Więcej: Dzień Polski 2026 w Pradze