Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl „Zapach czasu” Teatru KTO z Krakowa

24 czerwca, 21:00 - 22:00

Darmowy

Zapach czasuTeatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na jedną z najbardziej spektakularnych, plenerowych inscenizacji Jerzego Zonia, z muzyką Czajkowskiego w ramach projektu Tarnów – Nowe Spojrzenie. „Zapach czasu” Teatru KTO już 24 czerwca, na dziedzińcu przed pływalnią Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, o godz. 21:00.

Startujemy z prezentacją wydarzeń kulturalnych w centrum Tarnowa, by ściągnąć tu jak najwięcej widzów – mówi Rafał Balawejder, Dyrektor Naczelny Solskiego – Miasto ma zadanie zarówno generować jak i skupiać energię twórczą i artystyczną. Spotkanie z fenomenalnym przedstawieniem krakowskiego teatru KTO to dobry początek wakacji.

„Zapach czasu” to inscenizacja przywołująca zaczarowany, wypełniony nadziejami i lękami świat dzieciństwa, inspirowana biografią reżysera oraz twórczością Gabriela Garcii Márqueza, Hugo Clausa i Emila Zegadłowicza. Tytuł ten prezentowany był już na ponad 60 festiwalach w 15 krajach m. in. w Brazylii, Meksyku, Korei Południowej, Iranie, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Francji, Rumunii, we Włoszech i na Litwie.

Czas trwania: 60 minut

Wejście bezpłatne, wydarzenie niebiletowane

Cykl wydarzeń TARNOC jest częścią projektu TARNÓW NOWE SPOJRZENIE, którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Wydarzenie sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Miejsce

Akademia Nauk Stosowanych
ul. Mickiewicza 8
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6316620
Strona internetowa:
http://pwsztar.edu.pl/

Inne

Odbiorcy
wszyscy