Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

,,Dwie połówki pomarańczy”

29 maja 2023, 17:00 - 19:00

120zł – 130zł

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności? Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafimy zrobić wszystko czy prawie wszystko?

,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a “odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.

Akcja dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa, na którą czeka psycholog, która ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, a także wiele innych niespodzianek. Kolorytu do spektaklu dodaje wesoła babcia Melania – omyłkowo zameldowana w pokoju wdowy, aby przez chwilę odpocząć podczas wesela w hotelu. Jej postać i chęć “wyrwania kogoś” serwuje niezwykły humor do całej historii.

Ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i przeniesienie sporów w relacjach damsko-męskich na zupełnie nowy poziom to jeden z wielu zalet spektaklu. Zabawnych i absurdalnych pomyłek tu nie ma końca a żarty wywołują salwy śmiechu. Ten spektakl być może stanowi właściwy przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o tym jaka jest miłość do naszej drugiej połówki? Czy dla WIELKIEJ MIŁOŚCI można zrobić… WSZYSTKO ?

Obsada:
Joanna – Jarosław Boberek / Arkadiusz Nader
Karolina – Cynthia Kaszyńska
Melania – Grażyna Zielińska
Alexis – Aleksandra Szwed /Urszula Dębska / Wiktoria Wolańska 
Pokojówka – Monika Stach

Reżyseria: Maria Ciunelis

Szczegóły

Data:
29 maja 2023
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
120zł – 130zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/dwie-polowki-pomaranczy/

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
www.teatr.tarnow.pl

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli