Mikołajki w Tarnowie – 2018.
2 grudnia godz. 12:00
Lądowisko Aeroklubu Ziemi Tarnowskiej przy ul. Lotniczej w Tarnowie.
Lotnicze Mikołajki:
Aeroklub Ziemi Tarnowskiej ma przyjemność zaprosić na pierwsze Lotnicze Mikołajki w Tarnowie. Już drugiego grudnia (niedziela) na lądowisku przy ul. Lotniczej. Przyprowadźcie pociechy, zaproście przyjaciół, udostępnijcie znajomym, powieście plakat w zaprzyjaźnionej szkole czy przedszkolu. Im nas więcej tym przyjemniej.
W planie:
– start samolotu z Mikołajem
– spotkanie z latającym mikołajem,
– cukierkowe bombardowanie,
– słodkie upominki dla najmłodszych,
– zwiedzanie hangaru,
– zdjęcia z samolotami
https://www.facebook.com/events/763865030627560/
2 grudnia, godz. 11:00-13:00
Parking przy Centrum Handlowym Echo
II Mikołajkowy przejazd rowerowy
BIKERS-TARNÓW wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportowym Sokół Tarnów i Decathlon Tarnów zapraszają na II Mikołajkowy przejazd rowerowy w czapkach św. Mikołaja.
https://www.facebook.com/events/252983815558100/
2 grudnia, godz. 13:00
ul. Kopernika 7, Klub Gwiazda
Rudolf Party:
Zapraszamy na 3 edycję Rudolf Party
Bal poprowadzi Bajkowa Fabryka Radości .
W planie imprezy:
– Spotkanie z Najprawdziwszym Mikołajem;)
– Zabawy taneczne i konkursy z nagrodami
– Zabawa na dmuchanym miasteczku
– Malowanie twarzy i balonowe zoo
– Darmowa ,,Mini sesja” dla każdego dziecka z rodziną po której każde dziecko dostanie zdjęcie w formie papierowej( kilka dni po imprezie zdjęcia będą do odbioru) .Sesję wykona nasza super Kumi foto
– Stolik kawowy dla rodziców
https://www.facebook.com/events/581969642222020/
5 grudnia, godz. 16:30-19:30
Hotel Crystal Park w Tarnowie
Wielki Bal Mikołajkowy- Spotkanie z Mikołajem:
https://www.facebook.com/events/735694263444802/?active_tab=about
6 grudnia, godz. 14:00-20:00
Tarnowski Rynek
Mikołaj i jego renifery:
W czwartek 6 grudnia przyjedzie do Tarnowa Mikołaj z elfami i prawdziwymi reniferami, żeby wspólnie z dziećmi rozpocząć świąteczny czas. Wyjątkowe spotkanie z nim odbędzie się na tarnowskim Rynku.
Mikołajowa drużyna zaprasza wszystkie dzieci w godz. od 14.00 do 20.00 do swojej zagrody przy Ratuszu. Na wszystkich przybyłych czekać będzie Mikołaj z jego pomocnikami – elfami i prawdziwymi, żywymi reniferami. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotografii z Mikołajem.
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/mikolaj-i-jego-renifery/
6 grudnia, godz. 16:00-20:00
ul. Lwowska 134a, Centrum Zabaw Dziecięcych- Figle Migle
Spotkanie ze Świętym Mikołajem – Zapraszamy na szaloną dyskotekę Mikołajkową, konkursy pełne niespodzianek, kreatywną zabawę z chustą, niesamowite opowieści Mikołaja, Mikołajowe harce z „ANI- MANI”, wyczekiwane spotkanie z Mikołajem!
Koszt: 45 zł od dziecka
zapisy oraz wpłaty zadatku w wysokości 20,00 zł trwają do 25.11. Ilość miejsc ograniczona.
https://www.facebook.com/events/201454694081836/
6 grudnia, godz. 16:00-19:00
Galeria Tarnovia, Akuku kawa i zabawa
Spotkanie ze świętym Mikołajem – Zapraszamy wszystkie dzieci do sali zabaw Akuku na spotkanie z Mikołajem.
W programie:
-fabryka ozdób świątecznych
– śnieżnikowe animacje: (choinkowy sorter do piłeczek , łowienie cukrowych lasek, tor przeszkód 'nie zadzwoń dzwoneczkiem’ oraz zabawa w 'doczep nos bałwankowi’.)
– Święty Mikołaj będzie rozdawał prezenty (dostarczone przez rodziców), słodkości oraz „Certyfikat grzecznego dziecka” osobiście podpisany przez Rudolfa i Elfy.
https://www.facebook.com/events/294171291265471/
6 grudnia, godz. 14:00 – 20:00
Gemini Park Tarnów
Św. Mikołaj, fabryka słodkości i prezenty!:
6. grudnia w godzinach od 14:00 do 20:00 Gemini Park zmieni się w Fabrykę Świątecznych Słodkości,
do której Elfy i jej gospodarz – Święty Mikołaj – zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami.
Tego dnia nie może oczywiście zabraknąć spotkań ze Świętym Mikołajem, który będzie przyjmował dzieci,
rozmawiał z nimi, a na życzenie rodziców, wręczy dzieciom prezenty.
Każdy, kto odwiedzi tego dnia Fabrykę Słodkości, będzie mógł również zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.
http://www.tarnow.geminipark.pl/sw-mikolaj-fabryka-slodkosci
6 grudnia, 14:00 – 19:00
Siemacha Spot Tarnów, Gemini Park
Mikołajkowy Autobus Siemachy:
Zapraszamy do świątecznego, bezpłatnego autobusu SIEMACHY,
gdzie św. Mikołaj ze swoją drużyną rozdawać będą słodkie prezenty
Kursy będą odbywać się na trasie SIEMACHA Spot Gemini Park – centrum miasta
https://www.facebook.com/siemachaspot.geminipark/
8 grudnia, godz. 12:00
Tor Speed Race
Motomikołaje 2018– zapraszamy wszystkich motocyklistów w stroju św. Mikołaja.
W programie: motocykle, quady, gokarty, atrakcje dla dzieci, stunt, poczęstunek
9 grudnia, godz. 10:00
PWSZ w Tarnowie
Mikołaj pod wodą:
Możliwość pierwszego nurkowania, pokazy strażaków-płetwonurków, prezentacje metod podwodnej rehabilitacji, a nawet koncert i projekcja filmu.
Program niedzielnej imprezy, która odbędzie się na krytej pływalnie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie jest tyleż bogaty, co niezwykle atrakcyjny.
Jak przekonują organizatorzy – Joanna Pajdak-Subry i Paweł Ciesielski, nikt nie będzie się nudzić.
https://pwsztar.edu.pl/mikolaj-pod-woda-z-mistrzynia-swiata/