Cinema City w Tarnowie – Redkom Development wyznacza nowy standard retail parków

13 marca 2026 , Tagi: handel , kino , nowa inwestycja

Redkom Development zrealizuje w Tarnowie projekt, który może wyznaczyć nowy kierunek rozwoju parków handlowych w Polsce. W planowanym przy ul. Lwowskiej (DK 73) kompleksie handlowym pojawi się kino Cinema City.

Będzie to jedno z pierwszych kin w parku handlowym w Polsce – rozwiązanie, które dotychczas funkcjonowało wyłącznie w galeriach handlowych lub w samodzielnych lokalizacjach.

[…] Planowany obiekt będzie największym parkiem handlowym w Tarnowie. Kompleks o łącznej powierzchni około 35 000 mkw. GLA pomieści blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Wśród potwierdzonych najemców znajduje się m.in. Lidl Polska, a częścią kompleksu handlowego będzie również salon Agata Meble. 

Więcej na: https://retailnet.pl/2026/03/12/cinema-city-wejdzie-do-parku-handlowego-w-tarnowie-redkom-development/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej