TARNÓW - Polski Biegun Ciepła WITA GORĄCO

Tarnów - Polski Biegun Ciepła Wita Gorąco

Magia Tarnowa

Kto choć raz zobaczył Tarnów, nie potrafi się oprzeć urokowi jego galicyjskiej atmosfery. To nie tylko wyjątkowa uroda Starego Miasta, w którym zachowały się uliczki w średniowiecznym planie, gotyckie i renesansowe budowle, fragmenty murów obronnych. To także szczególny duch, który odróżnia stare grody południa od reszty Polski...

czytaj więcej...

 

zobacz także:

Tarnów w skrócie - Atrakcje turystyczne Tarnowa

strona przyjazna dla urządzeń mobilnych

 

 

 

Plan miasta i inne publikacje
Pokoje gościnne TCI
ban-infolinia-turystyczna

Aktualności

Dzień Dziecka Tarnowie i regionie zapowiada się ciekawie. Różne instytucje przygotowały atrakcje dla najmłodszych i ich rodziców. Sprawdź je!

Już czwarty raz Tarnów zdobył prestiżowy tytuł w rankingu, przygotowywanym przez studentów i pracowników naukowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, oceniającym jakość komunikacji gmin z potencjalnymi inwestorami przy wykorzystaniu drogi elektronicznej. Nasze miasto zostało docenione przede wszystkim za stronę internetową z informacyjnym wsparciem dla biznesu. Jak oceniają twórcy rankingu – Tarnów właśnie tym wyróżnia się na tle innych jednostek.

W tym roku Forum Gospodarczym Polonii Świata odbędzie się w dn. 26-27 sierpnia, 2019 w Tarnowie. Tegoroczne Forum poświęcone będzie integracji polskich i zagranicznych organizacji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców prowadzących swoją działalność pod każdą szerokością geograficzną.

Na tarnowskim Rynku trwają prace, prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Dzięki nim jeszcze w tym roku 13 kolejnych kamienic, ogrzewanych do tej pory węglem, zostanie przyłączonych do sieci ciepłowniczej.