Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa – fundusze europejskie są dobra dla Ciebie

24 sierpnia 2019, 08:00 - 1 września 2019, 17:00

Darmowy

Czy Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie? Oczywiście, że tak! Odwiedź naszą wystawę „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” i przekonaj się jak wiele ciekawych pomysłów zostało dzięki nim zrealizowanych. Od szkoleń i staży, przez nowe produkty i własne firmy, aż po dofinansowania dla dużych przedsiębiorstw. Poznaj 26 przedsiębiorczych Małopolan, którzy w realizacji swoich planów i marzeń skorzystali ze środków Unii Europejskiej. Może i Ty odważysz się sięgnąć po dotacje i otworzysz własny biznes?

Co to za wystawa i kogo można na niej zobaczyć?

Dofinansowanie z Unii zmienia wiele w życiu każdego z nas. To dzięki tym środkom Małopolska rozwija się dynamicznie, a warunki życia i pracy dla jej mieszkańców z roku na rok są coraz lepsze. Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego wspiera najważniejsze dziedziny, a w tym przedsiębiorczość, rynek pracy i innowacje. Wystawa prezentuje małopolskich przedsiębiorców, właścicieli firm, uczestników staży i projektów, osoby, które założyły własną firmę właśnie dzięki Funduszom Europejskim.

Dlaczego przedsiębiorcy?

Środki Unii Europejskiej wspierają ciekawe i innowacyjne pomysły, dodają odwagi i pomagają podjąć ryzyko w realizacji marzeń. To dzięki małopolskim przedsiębiorcom rozwija się nasz region, a korzyści płynące z realizacji ich projektów wpływają na wszystkich mieszkańców województwa.

Dlaczego warto zobaczyć wystawę?

Po pierwsze ciekawe projekty i pomysły, a po drugie nowoczesna kompozycja, oświetlona również od zmroku do świtu i przyciągające uwagę zdjęcia i grafika. Na system ekspozycyjny składa się 16 wolnostojących totemów, dostępnych dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Na wystawie prezentujemy Beneficjentów Funduszy Europejskiej oraz ich historie i informacje o zrealizowanych przez nich projektach.

Przyjdź i zobacz naszą wystawę!

Może i Ty odważysz się sięgnąć po środki unijne i zrealizujesz swój pomysł i spełnisz marzenia!

Przedstawione na wystawie projekty zostały dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO).

Szczegóły

Start:
24 sierpnia 2019, 08:00
Koniec:
1 września 2019, 17:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.wystawa.fundusze.malopolska.pl/o-wystawie

Organizator

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Telefon:
12 63 03 474
Email:
wrota@malopolska.mw.gov.pl
Strona internetowa:
www.malopolska.pl

Inne

Odbiorcy
dorośli

Miejsce

Tarnów
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map