Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wyjątkowe lalki w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie

20 maja, 08:30 - 30 września, 17:30

Darmowy

Baletnica, prawniczka, informatyk, tenisista, czy piłkarz – wystawę nietypowych lalek przedstawiających najróżniejsze ludzkie zdolności i umiejętności możemy zobaczyć w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie.

Lalki w wykonanych szydełkiem ubrankach przedstawiają młode tarnowskie talenty promowane w okresie siedmiu lat przez Stowarzyszenie “Podaruj Dzieciom Promyk Słońca”. To zdobywcy laurów ogólnopolskich i międzynarodowych w różnych dziedzinach: sporcie, nauce, sztuce, konkursach przedmiotowych. Stąd tytuł wystawy – “Miniaturowy wielki talent”.

Na wystawie pokazano też lalki w strojach z tych regionów świata, w których podopieczni Stowarzyszenia odnosili sukcesy.

Wystawa jest bezterminowa i ogólnodostępna. Ma być jeszcze uzupełniana i rozszerzana o nowe eksponaty, a wstęp na nią bezpłatny. Można ją zwiedzać w godzinach otwarcia biblioteki, tj. od 8:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku, w środy do 14:30. Tak będzie do końca czerwca, a w okresie wakacji wystawa dostępna będzie do godz. 15.00

Szczegóły

Start:
20 Maj, 08:30
Koniec:
30 Wrzesień, 17:30
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.rdn.pl/kultura/wyjatkowe-lalki-w-bibliotece-pedagogicznej-w-tarnowie

Miejsce

Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Krakowska 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14

Inne

Odbiorcy
wszyscy