Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wycieczka rowerowa na winnicę

10 października, 09:00 - 18:00

Darmowy

W sobotę, o godz. 9.00 spod tarnowskiego dworca kolejowego wyjedzie grupa miłośników dwóch kółek na rowerową przejażdżkę do winnicy Dąbrówka. Uczestnicy odwiedzą najciekawsze  atrakcje turystyczne gminy Pleśna. Na trasie przejazdu znajdą się południowe tereny miasta Tarnowa oraz Rzuchowa, Lubinka i Dąbrówka Szczepanowska. Na miejscu, w winnicy, gospodarz opowie o winie, projekcie „EnoTarnowskie” a każdy będzie mógł wziąć udział w degustacji.  

Uwaga: na wycieczkę rowerową obowiązują zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń i limit 15 osób. Zapisy do piątku 9 października do godz. 18.00 na maila marek071991@gmail.com  

Wycieczka rowerowa jest bezpłatna. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania norm sanitarnych i zachowania dystansu społecznego.  

Wydarzenia są realizowane w ramach projektu „Zwiedzaj Tarnów – pieszo, rowerem i busem” przez Tarnowską Organizację Turystyczną przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu ofert z dziedziny turystyki „Małopolska Gościnna – IV edycja”

Szczegóły

Data:
10 października
Czas:
09:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.it.tarnow.pl/w-najblizszy-piatek-i-sobote-zapraszamy-milosnikow-tarnowa-regionu-i-wina-na-spacerek-oraz-wycieczke-rowerowa/

Miejsce

Tarnów i region
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
wszyscy