Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wątok Force, Projekt Żelbet, Opivm

15 października, 19:00 - 23:00

10zł
10zł
Wstępna przybliżona rozpiska czasowa
Opivm -19:30
Projekt Żelbet 20:30
Wątok Force 21:30
Opivm – które zostało sformowane na początku 2020, a parę miesięcy później otrzymało oficjalny status, pozostaje na ten moment w składzie:
Arkadiusz Armatys – gitara
Dominik Cich – wokale
Kacper Dychtoń – bas
Miłosz Janeczek – perkusja
Na naszym koncie znajdują się dwa demo-single, które są zapowiedzią naszego pierwszego krążka, który jest na etapie finalizacji. Ze względu na ilość wpływów ciężko jest nam się zaklasyfikować jako konkretny podgatunek. Znajomi przyrównują nas do groove’u czy death metalu…
Ale zostawiamy to wam, fanom.
Projekt Żelbet – czteroosobowy zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu. Swój styl sam określa równaniem: rock + metal = Żelbet. Każdy z jej członków jest nie tylko wykonawcą, ale też twórcą muzyki i tekstów. Komponując własne utwory, inspiracje czerpią z indywidualnych doświadczeń artystycznych i życiowych. Zespół w procesie twórczym stara się eksperymentować poprzez mieszanie różnych treści, stylów i rozwiązań formalnych. Wszystkie dotychczasowe teksty napisane zostały w języku polskim. Każdy z członków Projektu Żelbet ma już pewne doświadczenie, grając wcześniej wiele koncertów w innych zespołach czy występując w chórach.
Grupa obecnie koncertuje regularnie na terenie południowej Polski, jednak można posłuchać ich piosenek na różnych serwisach streamingowych, takich jak: Spotify, Apple Music
& iTunes, TIDAL, Amazon Music i jeszcze kilku innych.
Link do spotify jest tutaj –> https://open.spotify.com/album/4vYHkcL5sSFGtlWuGWwzoU
Miłego słuchania !
W skład zespołu wchodzą:
Tadeusz Nowak – wokal
Lech Kosowski – gitara, wokal
Michał Pieronkiewicz – perkusja
Piotr Tytko – bas, wokal
Wątok Force
Tarnowski zespół grający mieszankę metalu od Glamu po Heavy metal. Założony w 2008 roku z inicjatywy Sebastiana i Pawła.Utwory skoczne,melodyjne. Bazujemy na wpływach zespołów z lat 80-tych oraz zespołów z nurtu New Wave of Traditional Heavy Metal.Naszym celem jest powrót do klasycznego heavy metalowego brzmienia lat 80-tych w nowej erze! Aktualny skład zespołu to :
Paweł “Patel” Pomykacz – gitara
Sebastian “Stefan” Sutkowski – gitara
Rafał Halski – Bas
Artur “Arti” Remian – Perkusja, teksty
Gabriela “Gabi” Grochola – Wokal