Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI (Koleżeński) Tarnowski Bieg Sylwestrowy

31 grudnia 2019, 11:00 - 13:00

10zł

Wracamy do źródeł, czyli do Biegu Sylwestrowego i Marszu NW w wersji koleżeńskiej na widokowej i wymagającej trasie: Pałac Sanguszków – Zawada (przekaźnik RTV) – Pałac Sanguszków!!!
Dystans: 10 km lub 5 km.
Opłata startowa: brak!!! Po biegu zapraszamy na okolicznościowe spotkanie, które odbędzie się restauracji “Słoneczne Wzgórze”.
Dlaczego koleżeński? Po pierwsze jak Sylwester, to zabawa, a nie rywalizacja. Po drugie brak sponsora i dotacji z UM Tarnowa i Urzędu Marszałkowskiego. Zatem w tym roku zabawa, czyli wspólny bieg bez oficjalnego pomiaru czasu, bez numerów startowych, bez nagród i medali. Od godz. 12:00 zapraszamy na okolicznościowe spotkanie przy herbacie lub kawie, ciastku i szampanie w sali restauracyjnej “Słonecznego Wzgórza” ul. Sanguszków 28A obok Pałacu Sanguszków. Udział w okolicznościowym spotkaniu dla max. 50 biegaczy i uczestników marszu NW. Jeśli ktoś może coś upiec i przynieść na wspólne spotkanie, to bardzo o to prosimy!!!
Start – meta: plac od południowej strony Pałacu Sanguszków w Tarnowie. Trasa wg. załączonej mapy 10 km lub 5 km.
Regulamin:
1. Wspólny start o godz. 11:00
2. Każdy z uczestników biegnie lub maszeruje na własną odpowiedzialność zachowując zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. Na trasie nie będzie Straży Miejskiej, Policji i OSP ponieważ to nie są zawody.
3. Każdy z uczestników bierze odpowiedzialność za swój stan zdrowia. Na trasie nie będzie karetki pogotowia i zabezpieczenia medycznego.
4. Bieg i marsz w wersji koleżeńskiej, to zabawa i w związku z tym każdy uczestnik sam decyduje czy z kimś rywalizuje, czy tylko pokonuje wybrany przez siebie dystans w tempie konwersacyjnym.
5. Zakończenie od godz. 12:00 w sali restauracyjnej w “Słonecznym Wzgórzu” ul. Sanguszków 28A. Wstęp/wpisowe: 10 zł.

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2019
Czas:
11:00 - 13:00
Koszt:
10zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/435817387099187/

Miejsce

Park Sanguszków
małopolskie Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli