Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Triathlon Radłów

20 lipca - 21 lipca

Nasza historia zaczyna się w 2015r. kiedy to grupa znajomych aktywnie spędzając czas, wpadła na pomysł organizacji zawodów triathlonowych. Ideą tego przedsięwzięcia było ukazanie czym jest dyscyplina triathlon oraz promocja regionu.
Zalew Radłowski to jeden z najczystszych zbiorników w Polsce, idealny do kąpieli i pływania, prosta trasa rowerowa gwarantuje bezpieczeństwo, a trasa biegowa przebiega wzdłuż brzegu, poprzez leśne ścieżki i osiedlowe uliczki.
Strategiczna lokalizacja umożliwiła bezproblemowy dojazd zawodników i kibiców. Nie przypadkowo więc padło na Radłów. Suma zalet tego regionu zaważyła na decyzji organizacji pierwszych tego tupu zawodów w okolicy. Nadmienić trzeba, że nie było by to możliwe gdyby nie ścisła współpraca z Fundacją Tri Sport, Burmistrzem gminy Radłów oraz wsparciem Grupy Azoty.
Ciężka praca kilkudziesięciu osób sprawiła, że zarówno zawody w 2015, 2016, 2017 i 2018 uważamy za sukces. Nauczeni doświadczeniem, że pogoda może płatać figle i czasem nie wszytko idzie po naszej myśli, optymistycznie patrzymy w przyszłość, postaramy się, aby zawody w 2019 były dopięte na ostatni guzik, zamek, a każde ogniwo w łańcuchu tego wydarzenia było mocniejsze niż w poprzednich latach.
To już piąta edycja Triathlon Radłów
W tym roku, możemy zagwarantować, że czekają na Was niesamowite przeżycia i emocje. Widowiskowość dyscypliny jaką jest Triathlon sprawia, że nie tylko zawodnicy, ale i kibice bawią się świetnie.

PROGRAM

Szczegóły

Start:
20 lipca
Koniec:
21 lipca
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://triathlonradlow.pl/#program

Miejsce

Radłów
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
dorośli