Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Studio Rysunku w Plenerze

5 lipca, 10:00 - 13:00

|Powtarzające się wydarzenia (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie powtarza się co 1 tygodni/tydzień do 30 lipca 2021 zaczynając się o 10:00am w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.

250zł

Studio Rysunku w Plenerze to klasyczny kurs rysunku i malarstwa oraz działania w przestrzeni z pogranicza “Land – Art.” – rysunek i malarstwo w pejzażu miejskim i plenerze, rysunek i malarstwo, praca wokół warsztatu graficznego – druk roślinami i elementami z natury. „Zabawy plastyczne i gry terenowe – szlakiem tarnowskich zaułków kultury i sztuki” – zapoznanie uczestników z bogatą historią i kulturą Tarnowa i wiele innych. Przez dwa tygodnie uczestnicy będą mieli możliwość obcowania z osobami na co dzień zajmującymi się sztuką, ale także przebywać w miejscach z nią związanych.

Zajęcia będą odbywać się w grupie 15 os., przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00.
Terminy kursów:
Pierwsza tura 5-16.07.2021 r.
Druga tura 19-30.07.2021 r.
Koszt kursu za jedną turę to 250 zł.

Zajęcia w otwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych odbywają się, jak zawsze, w przyjaznej, twórczej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i indywidualnego kontaktu z każdym Uczestnikiem. W naszej pracowni nie ma miejsca na nudę i schematy. Praca w naszej Pracowni odbywa się pod okiem profesjonalnie przygotowanych merytorycznie, dydaktycznie i opiekuńczo instruktorów.

Podczas zajęć Uczestnicy pracują na profesjonalnych materiałach dla artystów, zapewnionych przez Pracownię. Każdy z Uczestników otrzyma szereg upominków i nagród podczas organizowanych w tracie trwania zajęć pracownianych konkursów. Na zakończenie wakacji z otwARTą P.S.W. każdy uczestnik otrzyma dyplom z wyszczególnieniem poziomu realizacji programu i nabytych umiejętności w poszczególnych dyscyplinach sztuki.

Szczegóły

Data:
5 lipca
Czas:
10:00 - 13:00
Koszt:
250zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.tck.pl/aktualnosci-wizual,31,2103,otwarta-wakacyjnie-studio-rysunku-w-plenerze.html

Miejsce

Tarnowskie Centrum Kultury
Rynek 5
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6 888 888
Strona internetowa:
http://www.tck.pl

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli