Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Strażmagedon w Jadownikach

24 sierpnia 2019, 10:00 - 17:00

Darmowy

Uwaga – twardzi zawodnicy i przedstawiciele służb mundurowych.

Jeszcze tylko do dzisiaj można opłacić wpisowe na udział w sobotnim Strażmagedonie – biegu przełajowym na dystansie 7 km z 25 przeszkodami.

W imprezie sił spróbować może każdy, nie trzeba być związanym ze służbami mundurowymi, również osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców.

Głównym celem jest dobra zabawa związana z uczestnictwem w wydarzeniu sportowym, propagującym zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek i współzawodnictwo sportowe wśród strażaków, służb mundurowych oraz wszystkich innych zwolenników ekstremalnych zmagań terenowych. Organizatorzy Jednostka OSP z Jadownik, Zarząd Powiatowy OSP w Brzesku oraz samorządy miejscowej gminy i powiatu zapewniają profesjonalny pomiar czasu.

Start biegu na Ranczu Pasja w sobotę o godzinie 10:00. Trasa przebiega przez bezdroża, tereny leśne, drogi polne i tereny podmokłe. Wśród 25 przeszkód są naturalne jak: stawy, strumienie, wzniesienia i drzewa, ale też sztuczne jak: ściany, liny, równoważnie, zasieki, kurtyny wodne.

Celem zmagań jest wyłonienie: ‚NAJTWARDSZEJ JEDNOSTKI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ” oraz ‚NAJTWARDSZEGO ZAWODNIKA”. Szczegóły regulaminu można znaleźć m.in. na stronie brzeskiego powiatu.

Szczegóły

Data:
24 sierpnia 2019
Czas:
10:00 - 17:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://www.rdn.pl/sport/juz-sobote-strazmagedon-jadownikacch

Miejsce

Brzesko
Tarnów, małopolskie Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
wszyscy