Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rusz się z domu!

12 czerwca, 17:00 - 20:00

|Powtarzające się wydarzenia (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie powtarza się co 1 tygodni/tydzień do 15 września 2024 zaczynając się o 5:00pm w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.

Darmowy

Nordic walking, zdrowy kręgosłup, slow jogging, pilates – rusza kolejna edycja zajęć w plenerze „Rusz się z domu”. Bezpłatne zajęcia organizują Rada Osiedla Piaskówka oraz Sokół – Świat Pracy. Pierwsze ćwiczenia w plenerze zaplanowano w najbliższą środę, 5 czerwca.

Zajęcia będą odbywały się popołudniami od poniedziałku do piątku. Pierwsze startują już w tym tygodniu, od 5 czerwca. Spotkania są bezpłatne i przeznaczone dla osób w każdym wieku (dzieci muszą mieć zgodę rodziców na udział).

W poniedziałki oraz piątki od godz. 18 do 20 zaplanowano nordic walking (należy mieć własne kijki). We wtorki o godz. 17 można wziąć udział w zajęciach zdrowy kręgosłup – grupa początkująca. Godzinę później rozpocznie ćwiczenia wzmacniające grupa zaawansowana. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą mat. Z kolei w środy o godz. 17 odbywać się będzie slow jogging, a o godz. 18 zaplanowano interwały dla zaawansowanych. W czwartki o godz. 17 chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach zdrowy kręgosłup (początkująca grupa), a o godz. 18 ćwiczyć pilates.

W razie niepogody spotkania w plenerze mogą być odwołane. Informacje na ten temat będzie można znaleźć na FB Rady Osiedla Piaskówka. Kontakt do koordynatora: 604189669.

Projekt jest finansowany z budżetu miasta Tarnowa na wniosek Rady Osiedla Piaskówka.

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Rusz-sie-z-domu3

Miejsce

Park Piaskówka
Kasprowicza 75
Tarnów, małopolskie 33-100
+ Google Map

Inne

Odbiorcy
wszyscy