Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przybywaj kto może, zgiełk we dworze

13 września, 18:30 - 20:00

Darmowy

Muzeum Dwór w Dołędze

Nie zważając na przesądy, w piątek, 13 września zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką w Oddziale Muzeum Dwór w Dołędze. Zgromadzonej publiczności zaprezentują się WMM Trio. Początek o godzinie 18:30.

WMM Trio, to zespół jazzowy w który tworzą: Weronika Kukla (wokal), Michał Kołodziej (kontrabas) i Miłosz Potoczny (gitara). Weronika studiuje obecnie w Akademii Muzycznej w Krakowie. Dodatkowo uczy się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Michał, to student Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i Akademii Muzycznej w Krakowie. Miłosz Potoczny jest natomiast absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Grupa poznała się podczas edukacji w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie. Muzycy pasjonują się jazzem, improwizacją i przestrzenią dźwięku w muzyce. We dworze wykonają standardy światowego jazzu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Szczurowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rezerwacja telefoniczna (tel. 14 671 54 14).

UWAGA! W dniu koncertu Oddział będzie nieczynny dla zwiedzających.

Szczegóły

Data:
13 września
Czas:
18:30 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://muzeum.tarnow.pl/aktualnosci/przybywaj-kto-moze-zgielk-we-dworze/

Miejsce

Dwór w Dołędze
Dołęga 10
Dołęga, małopolskie 32-821 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6715414
Strona internetowa:
http://www.muzeum.tarnow.pl/oddzialy.php?id=5

Inne

Odbiorcy
wszyscy