Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piotr Krępeć

22 sierpnia 2019, 19:00 - 20:00

Piotr Krępeć powszechnie zaliczany jest do grona gitarzystów akustycznych fingerstyle. Przez branżowy magazyn Top Guitar okrzyknięty „objawieniem i nadzieją polskiej gitary i muzyki w ogóle”. Zapraszany na wszystkie liczące się w Polsce festiwale gitary akustycznej. Występował wspólnie z ikonami światowego fingerstyle’u, m.in. Andym McKee, Jonnem Gommem, Calumem Grahamem.

Dwukrotnie koncertował w Chinach – w roku 2018 wystąpił jako gość specjalny na największym w Chinach festiwalu gitarowym Zhejiang Guitar Festiwal 2018, a w roku 2016 podczas Tournee w Chinach zagrał 8 koncertów.

W roku 2018 nagrał gitarę do piosenki Edyty Górniak „Dom dobrych drzew” oraz serialu TVP1 „Leśniczówka”. W roku 2012 skomponował i nagrał muzykę do filmu „Podróż z bagażem podręcznym” w reżyserii Arka Biedrzyckiego, prezentowanego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w CANNES.

Dwukrotny stypendysta Prezydenta Miasta Sopotu, Prezydenta Miasta Gdańsk oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Pomysłodawca i organizator 7 edycji międzynarodowych festiwali gitarowych – Fingerstyle Sopot Festival oraz Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego.

Szczegóły

Data:
22 sierpnia 2019
Czas:
19:00 - 20:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Kultura/Nadzieja-polskiej-gitary-w-amfiteatrze

Miejsce

Amfiteatr
Kopernika 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli