Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mundurowi dla Krzyśka i Innych!

17 listopada 2019, 09:00 - 17:00

Nazywam się Krzysztof i mam 25 lat. Pochodzę z Podlesia Dębowego, gdzie mieszka cała moja rodzina i większość znajomych. Jak dotąd moje życie przebiegało normalnie, praca, rozwijanie pasji. Jednak w październiku wszystko uległo zmianie. Zaczęło się od przeziębienia, jednak dość szybko okazało się, że to ostra białaczka szpikowa i będzie konieczne przeszczepienie od Dawcy niespokrewnionego.

Dotychczas zajmowałem się lakiernictwem samochodowym. Jestem zawodowym kierowcą, z tym wiąże swoją przyszłość, ponieważ motoryzacja to moja pasja. Poza pracą jestem Strażakiem Ochotnikiem w OSP Żabno. W wolnych chwilach gram w zespole muzycznym. Mam bardzo kochającą rodzinę, która wspiera mnie w trudnych dla mnie chwilach.

Mam ogromną prośbę dla wszystkich którzy się jeszcze nie zarejestrowali, by poświęcili te kilka minut i zarejestrowali się w bazie Fundacji DKMS oraz zostali potencjalnymi Dawcami szpiku. Będzie to szansa dla mnie i Innych chorych na nowotwory krwi na odzyskanie zdrowia i powrót do normalnego życia.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2019
Czas:
09:00 - 17:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/618923498853621/

Miejsce

Żabno
małopolskie Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
wszyscy