Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marcinka Cross Challenge

26 marca, 11:00 - 13:30

Przeszkody już pojawiają się na trasie. W najbliższą niedzielę, 26 marca, na zboczach góry św. Marcina w Tarnowie rozegrane zostaną zawody Marcinka Cross Challenge. To wyzwanie dla wytrzymałościowców, ale organizatorzy pomyśleli również o dzieciach i amatorach, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił. Z czym przyjdzie się zmierzyć? Sprawdźcie!

Trasę o długości 10 km w lesie na zboczu Góry św. Marcina trzeba będzie pokonać naturalnymi stromymi podbiegami, wąwozami i strumieniami. Na ścieżkach Parku biegowego do pokonania będą ekstremalne bramki slalomowe, ścianki, porodówki, pajęczyny linowe, „zasieki” , profesjonalne atrakcje w tym multiringi od Extreme Construction oraz wiele innych „atrakcji” (około 15 przeszkód). Wszystko to odbywać się będzie w pięknej scenerii lasu i Parku biegowego “Marcinka” i ruin „Zamku Tarnowskich” w niedzielę 26 marca 2023 r. start o godz. 11.00 .

W ramach imprezy organizujemy biegi terenowy dla dzieci i młodzieży pod pn. „MARCINKA CROSS CHALLENGE KIDS – MŁODZI TWARDZIELE”

Szczegóły

Data:
26 marca
Czas:
11:00 - 13:30
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://sokoltarnow.pl/2023/02/28/marcinka-cross-challenge/

Miejsce

Park Biegowy Marcinka
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map

Inne

Odbiorcy
wszyscy