Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Waldemara Malickiego – Przeniesiony na 12 grudnia

9 maja, 16:00 - 17:00

W związku z decyzją podjętą przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie wydarzenia Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, które było zaplanowane na dzień 09.05.2020 w Centrum Sztuki Mościcie w Tarnowie.
Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia 2020 (sobota) o godzinie 16:00.

Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

Obawa przed rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiedzialnego za chorobę COVID-19, dotyka nas wszystkich i wpływa na codziennie funkcjonowanie.
W tym trudnym okresie pragniemy zapewnić, że pracujemy każdego dnia, by wyprodukować i zrealizować wszystkie zaplanowane wydarzenia, a także odpowiedzieć na wszelkie Państwa zapytania.
Obecna sytuacja zmusiła nas do przesunięcia części wiosennych wydarzeń i znalezienia dla nich nowych terminów.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy będziemy mogli się spotkać na kolejnych wydarzeniach, jak tylko rzeczywistość wróci do normy.

—–

Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednegomelomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE 
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

 

Szczegóły

Data:
9 maja
Czas:
16:00 - 17:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://kulturairozrywka.pl/tarnow-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38576

Miejsce

Centrum Sztuki Mościcie
ul. Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 633 46 00
Strona internetowa:
www.mck.tarnow.pl