Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert charytatywny dla 15-letniej Julki z Tarnowa

20 stycznia, 08:30 - 17:00

35zł

plakat- zdiecie JulkiRuszyła sprzedaż cegiełek na koncert charytatywny dla 15-letniej Julki z Tarnowa. Impreza odbędzie się 20 stycznia w tarnowskim teatrze. Na scenie wystąpi wielu artystów z regionu. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na żmudną i kosztowną rehabilitację chorej nastolatki.

Przygotowania do koncertu są już na ostatniej prostej. Pomysłodawczynią akcji jest Wioletta Grzywa.

– Julka jest absolwentką naszej szkoły dlatego chcieliśmy jej pomóc – podkreśla nauczycielka z Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie. Grupę teatralna „Profeska” , którą kieruje, zobaczymy 20 stycznia na deskach tarnowskiego teatru. Wystąpi w towarzystwie aktora Jerzego Pala.

Nie zabraknie także muzyki. Na scenie zagra Katarzyna Kołodziej Keyt & Dj Robgorsky. Wystąpią również uczestniczki The Voice of Kids: Eliza Gąsiorowska, Łucja Kania oraz znana z programu „Szansa na sukces” Gabi Nawój oraz wielu innych artystów. Będą też pokazy taneczne.

20 stycznia odbędą się cztery koncerty: o godz. 8.30, 10.30, 12.30 (dla dzieci) 17.30 (dla dorosłych). Cegiełki wstępu są do nabycia pod numerem telefonu 668107506.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na żmudną i kosztowną rehabilitację Julki. Dla uczestników przygotowano niespodzianki

– Julka jeszcze rok temu była zdrową nastolatką. Nic nie zapowiadało, że zachoruje. A jednak 6 lipca nie mogła wstać z łóżka, nie czuła nóg. Pogotowie, szpital i diagnoza – udar rdzenia kręgowego. Dodatkowo został uszkodzony pęcherz moczowy. Przecież ona ma dopiero 15 lat i całe życie przed nią. Dlatego walczymy razem z nią – mówi Wioletta Grzywa.

Organizatorami koncertów jest Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie.

Julce można pomóc też klikając tutaj.

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Czas:
08:30 - 17:00
Koszt:
35zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-organizuja-koncert-w-teatrze-by-pomoc-chorej-julce/ar/c1-7492401

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
www.teatr.tarnow.pl

Inne

Odbiorcy
dzieci, młodzież, dorośli