Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KAWA I KOD – zacznij kodować! / Tarnów / Warsztaty z HardCoder

22 lutego 2020, 11:00 - 13:00

Słyszałeś o programowaniu, ale nigdy nie miałeś odwagi / okazji / ochoty spróbować? Projekt HardCoder chce dać Ci szansę – zapraszamy na wydarzenie KAWA I KOD ☕?

Zapraszamy na warsztaty z absolutnych podstaw programowania – zaczniesz kodować dosłownie od zera ?. Opowiemy na czym polega programowanie, czym zajmują się programiści i dlaczego czerpią z tego radość oraz pokażemy co jest potrzebne, żeby napisać pierwsze linijki kodu przy użyciu prostego języka Python ?. Początek nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności poza obsługą klawiatury i odrobiną języka angielskiego. PROGRAMOWANIE JEST PROSTE – nie każdy może i musi być profesjonalnym programistą, ale każdy może kodować i powinien wiedzieć jak to robić ?

Koszt startu? ☕ KAWA! ☕ Nie zwariowaliśmy – zapraszamy Cię na kawę! Chcemy zaproponować Ci pierwsze kroki w zamian za zakup kawy, herbaty czy innych napojów na barze. Pół na Pół Tarnów udostępnia nam przestrzeń do pracy, a jedyne co trzeba zrobić to przyjść do nas w sobotni poranek, zabrać ze sobą laptopa, kupić kawę i posłuchać co mówimy.

Warsztaty organizujemy dla absolutnych laików – jeśli znasz już podstawy programowania w dowolnym języku, to TUTAJ BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ ?. Podstawy wprowadzimy w języku Python, ale będą dość uniwersalne dla każdego języka. Ale polub naszą stronę HardCoder i śledź nasze działania – dla Ciebie też niedługo coś przygotujemy ?
A jeśli masz więcej niż 18 i mniej niż 128 lat – ZAPRASZAMY!

Czy zrobisz pierwsze kroki w programowaniu? – TAK ?
Czy będziesz wiedział, jak zacząć i co dalej robić? – TAK ?
Czy po warsztatach zostaniesz programistą – NIE ⛔ i nawet nie próbujemy Cię oszukiwać 🙂 Jeśli chcesz nim zostać, czeka Cię jeszcze dużo nauki – ale każdy kiedyś zaczynał od zera. ?️

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach:
– ZAPISAĆ SIĘ W FORMULARZU – https://forms.gle/gHDArxs2TYtDDx498
– ZABRAĆ WŁASNEGO LAPTOPA ? z dostępem do Internetu ? (w kawiarni jest sieć WiFi) i możliwością instalowania aplikacji – będziemy korzystać z interpretera języka Python ?. Jeśli bateria nie wytrzymuje ok. 2h, może również przydać się zasilacz ⚡.
– ZAKUPIĆ KAWĘ ☕ lub dowolny napój na barze
– PRZYJŚĆ DO NAS wypoczęty z chęcią nauczenia się czegoś nowego ?
– POLUBIĆ NASZĄ STRONĘ HardCoder i opowiedzieć o nas znajomym ?

Jeśli masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu! – messenger @hardcoderpl lub mail: kontakt@hardcoder.pl

Szczegóły

Data:
22 lutego 2020
Czas:
11:00 - 13:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://allevents.in/tarnow/kawa-i-kod-zacznij-kodowa%C4%87-tarn%C3%B3w-warsztaty-z-hardcoder/200019114348507

Miejsce

Pół na Pół
Plac Kazimierza Wielkiego 2
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli