Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kabaret NaTenCzas „Recepta na odchudzanie”

14 listopada 2019, 19:00 - 21:00

|Powtarzające się wydarzenia (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie w każdym [interwale] dniu (dniach), które rozpoczyna się od 7:00pm, powtarzając się do 15 listopada 2019.

12zł – 40zł

Teatr im. Ludwika Solskiego oraz tarnowscy aktorzy Kabaretu Literackiego „NaTenCzas” zapraszają na przedstawienie do Amfiteatru.
Tematem programu „Recepta na odchudzanie” (bo co bardziej odchudza niż miłość?) jest odwieczny spór płci… stawiamy pytania: kto tak naprawdę jest najważniejszy: Kobieta czy Mężczyzna. Kto tak naprawdę jest Głową w tym związku a kto nią „kręci”. Po co tak się razem ze sobą męczymy i dlaczego tak tęsknimy za sobą, jak nie jesteśmy razem..
Aktorki melancholijnie zacytują: „…Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, orły, sokoły, herosy… gdzie?” a my (duma męskiej braci) skonstatujemy: „… baby, ach te baby czem by bez nich był ten świat..”. Będzie miejsce na kobiece żale: „..Mężczyźni proszę pani samoluby.. Dla męża babsztyl dobry jak jest gruby. A kobieta kocha dietę, bo ubóstwia mieć sylwetę. Jak bluszcz, po cholerę mi ten tłuszcz…”. Zdradzimy jedną z największych męskich tajemnic (co sądzimy o kobietach): „…Te kobiety tak zwane porządne, to są tylko kobiety rozsądne. A te drugie kobiety, te lżejsze, nie są gorsze tylko…” …itp.. itd….
Ta odwieczna walka płci!! – na razie, posługując się futbolowym żargonem mamy: „do przerwy 1:1” a piłka ciągle jest w grze…

Szczegóły

Data:
14 listopada 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
12zł – 40zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/kabaret-natenczas-recepta-na-odchudzanie/2019-11-14/

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
www.teatr.tarnow.pl

Inne

Odbiorcy
wszyscy