Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Jan Paweł II – Przyjaciel wiernych”

1 kwietnia, 17:00 - 19:00

80zł – 90zł

MUSICAL JP

Musical “Jan Paweł II – Przyjaciel wiernych” to ujęta w nowatorski i emocjonujący sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Spektakl został stworzony w celu upamiętnienia i upowszechnienia dziedzictwa, jakie pozostawił nam Jan Paweł II. Ideą stworzenia musicalu było ukazanie Karola Wojtyły jako zwykłego człowieka, który jak każdy z nas miał swoją historie, trudne życiowe momenty, dylematy i emocjonalne przeżycia, jednak mimo przeciwności losu zawsze starał się być blisko drugiego człowieka.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych środków wyrazu artystycznego oraz rozwiązań technologicznych, musical jest atrakcyjna formą przekazu, który zaskakuje widza, na każdym etapie trwania widowiska oraz dostarcza niewątpliwie wielu nowych, jak i tych zapomnianych emocji. Poruszająca historia Wielkiego Polaka zamknięta w 75 minutach stanowi doskonałe narzędzie do edukowania współczesnego społeczeństwa, podnoszenia kompetencji społecznych sprzyjających kształtowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi oraz pielęgnowania wartości stopniowo wypieranych przez postępującą empatię i znieczulenie społeczne.

Każda ze scen jest ilustrowana animacjami 3D na wielkoformatowym ekranie. Poszczególne sceny przedstawiane przez aktorów i tancerzy ilustrowane są śpiewem na żywo przez rozpoznawalnych artystów muzycznych, przy akompaniamencie orkiestry na żywo złożonej z sekcji rytmicznej / piano, gitara, bas, perkusja, sax/ oraz kwartet smyczkowy. Dodatkowym środkiem wyrazu są rekwizyty będące spójnym elementem scenografii całego widowiska.

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
80zł – 90zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/1689,jan-pawel-ii-przyjaciel-wiernych-musical

Inne

Odbiorcy
wszyscy