Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Niepodległości – koncert galowy

27 listopada 2022, 17:00 - 18:30

Darmowy

X Festiwal NiepodległościW niedzielę niedzielę 27 listopada o godzinie 17:00 w ANS (Akademii Tarnowskiej) zaplanowano koncert  galowy X Festiwalu Niepodległości, który jednocześnie poprzedzi dzień późniejsze wydarzenia pod budynkiem tarnowskiego więzienia.

Podczas jubileuszowej festiwalowej gali po raz pierwszy wręczone zostaną nagrody ”Pryzmat Tarnowski”. To nagroda przyznawana przez Fundację dla osób, które w swojej codziennej aktywności publicznej zawsze kierują się interesem wspólnoty, przyczyniając się do jej systematycznego wzmacniania oraz rozwoju miasta i regionu.

Galę uświetni koncert „Świat płonął wojną, ONI miłością” w wykonaniu Barbary Tuzel Górczewskiej i Leszka Czajkowskiego z gościnnym udziałem – w roli narratora – kilku innych artystów oraz redaktora Tadeusza Płużańskiego.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka funduszy dla mieszkańców ukraińskiego Obertyna. Uczestnicy zapoznają się ze specjalnym audiowizualnym przesłaniem, które skieruje do nich ks. Artur Zaucha, tarnowianin, obecnie proboszcz Parafii w Obertynie.

Przypominamy, że wstęp na koncert, podobnie jak na inne festiwalowe przedsięwzięcia, jest wolny. 

Szczegóły

Data:
27 listopada 2022
Czas:
17:00 - 18:30
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://festiwal.intarnet.pl/glowny-blok-imprez-x-festiwalu-niepodleglosci/

Miejsce

Akademia Tarnowska
Mickiewicza 8
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 631 65 00

Inne

Odbiorcy
wszyscy