Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

14 edycja Jazz Contest

4 listopada 2022, 17:00 - 18:00

|Powtarzające się wydarzenia (Zobacz wszystkie)

One event on 4 listopada 2022 at 17:00

Darmowy

Tribute to Stevie Wonder – Solidarni z Ukrainą

Tego jeszcze nie grano! Otóż finałem tegorocznego Jazz Contest będzie koncert znakomitego wokalisty gospel Jnr Robinsona, który w towarzystwie czołowych polskich muzyków jazzowych zaśpiewa przeboje obchodzącego 60-lecie działalności artystycznej Stevie Wondera. Ale to na finał, natomiast wcześniej odbędzie się bardzo ważny koncert „Solidarni z Ukrainą”. Dlaczego ważny? Bowiem oprócz muzyki Misha Mendelenko Quintet, w trakcie koncertu prowadzona będzie charytatywna zbiórka na pomoc w odbudowie kompletnie zniszczonej przez rosyjskiego agresora Szkoły Muzycznej w Borodiance w Obwodzie Kijowskim. Obecność fanów jazzu, gospel i po prostu – dobrej muzyki, na obu koncertach obowiązkowa!

 

3 listopada

Tegoroczną, 14 edycję festiwalu Jazz Contest, otworzy w najbliższy czwartek (3 listopada) koncert „Solidarni z Ukrainą”. O godz. 18 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych wystąpi Misha Mendelenko Quintet. W trakcie wydarzenia prowadzona będzie charytatywna zbiórka na pomoc w odbudowie kompletnie zniszczonej przez rosyjskiego agresora Szkoły Muzycznej w Borodiance w obwodzie kijowskim.

 

4 listopada

Nieodłącznym elementem festiwalu Jazz Contest są międzynarodowe konkursy oraz warsztaty muzyczne dla młodzieży z subregionu tarnowskiego. W tym roku Międzynarodowy Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. Podczas pierwszego, międzynarodowe jury wysłucha muzyków, nagrodzi i jednocześnie wytypuje ich do koncertu finałowego. Drugim etapem będzie natomiast wspomniany koncert finałowego konkursu, który odbędzie się 4 listopada w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Więcej: http://zsmuz.tarnow.pl/jazz-contest-2/

 

 

Szczegóły

Data:
4 listopada 2022
Czas:
17:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://tarnow-jazz.pl/program/?fbclid=IwAR2UT5CULtx3_fTIPbFHgY2dI_swX15BlS7mX_ZHQUnmQC1GjkF3pciN3JQ

Miejsce

Sala Koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych
ul. Lippóczy’ego 4
Tarnów, 33-100
+ Google Map

Inne

Odbiorcy
dorośli