Tarnów i region - Informacja turystyczna / Przydatne informacje / Przewodnicy po Tarnowie i regionie

Przewodnicy po Tarnowie i regionie

L.P. Przewodnik: Telefon kontaktowy: E-mail: Znajomość języka:

1

 

Buryn Marcin (bez licencji przewodnika)

+48 507 469 049

 

mburyn@op.pl eskapadadotarnowa.pl

 

j.angielski

 

2 Ciach Agata +48 509 654 309  -  -
3 Ciaćma Krzysztof +48 604 077 991 taisatravel@onet.pl j. angielski
j. niemiecki
4 Firlej Piotr  +48 733 747 982-centrum przewodnictwa   

www.cut.travel.pl www.skamienialemiasto.pl

centrumprzewodnictwa@gmail.com

 -
5 Foszcz Janusz +48 608 027 576 jafos@gazeta.pl -
6 Gniadek Barbara +48 792 571 330 basiagniadek@gmail.com  -
7 Jarocka Barbara +48 604 539 387  -  -
8 Janusz Bartłomiej +48 781 355 236 bartlomiejanusz@gmail.com 
www.szukam-przewodnika.pl
j. ukraiński
9 Klesiewicz Przemysław (działalnośc przewodnicka chwilowo zawieszona) +48 501 684550  przemekkl@tlen.pl j. angielski
j. węgierski j.niemiecki
10 Knapik Jan

+48 694910063 

+48 14 6795786

   -
11 Kornaś Stanisław +48 608450325    
12 Kozioł Bartłomiej +48 692 589 203 bartlomiej.koziol1999@poczta.pl  -
13 Kozioł Marta +48 662 912 284 martakoziol@op.pl  -
14 Kuta Dariusz +48 602 510 589 dariuszkuta@op.pl  -
15 Lewicka Dorota +48 698 849 423 d_lewicka@wp.pl  
16 Litwin Jacek (bez licencji) +48 732 780 440 jacek.litwin@gmail.com  -
17 Magiera Rafał +48 886 348 242 rmagiera@gmail.com  -
18 Mleczko Andrzej +48 691 408 492 andmelek@gmail.com  -
19 Moskal Krzysztof +48 515 100 947 kmoskal2018@gmail.com  www.przewodniktarnow.pl  
20 Oleksy Marta +48 723 521 885  m.oleksy@vp.pl  -
21 Osysko Michał +48 603 301 484

mosysko@interia.pl

kriegerfriedhoefe.blogspot.com

j. niemiecki
22 Pałach Marcin +48 698 633 420 marcinpalach@poczta.fm j. angielski
23 Pawłowska Barbara +48 603 050 318 basiap@solutions.net.pl  -
24 Płanik Adam +48 608 725 256 ad-m@wp.eu  -
25 Riebandt Anna +48 601 413 439 ankaw2@tlen.pl  -
26 Rola Andrzej (bez licencji przewodnika) +48507206842 rolama@poczta.onet.pl

j.angielski

j.niemiecki

27 Rola Małgorzata +48 505 719 137 rolama@poczta.onet.pl  -
28 Rybak Paweł +48 605 685 162 prybak@it.tarnow.pl j. angielski
29 Smółka Kinga +48 669 780 703 kingaprzewodnik@interia.pl www.przewodniktarnow.pl j. angielski
30 Szydłowski Rafał +48 604 206 229  - j. niemiecki
31 Świder Maria +48 887 484 439  -  -
32 Waszkiewicz Janina +48 609 365 461  - j. rosyjski
33 Wolska Anna (pilot wycieczek, bez licencji przewodnika) +48 602 492 970 anna.wolska84@googlemail.com j. węgierski
34 Wójcik Łukasz (bez licencji przewodnika) +48 570 204 512 lcaaskt@gmail.com -
35 Zieliński Jerzy +48 501 022 666  jurek.z@o2.pl  -
36 Zgłobica Teresa +48 515 832 257 teresazglobica@gmail.com  
37 Anna Tracz (bez licencji przewodnika) +48 696 083 050 anna.tracz@onet.pl -
38 Maria Lustofin (bez licencji przewodnika) +48 14 626 08 92 maria.lustofin@interia.pl

j. niemiecki

 

Wszystkie sprawy formalne, organizacyjne oraz finansowe prosimy ustalać bezpośrednio z przewodnikiem.