Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Wakacyjny konkurs "Tu... Kocham Tarnów"

Wakacyjny konkurs "Tu... Kocham Tarnów"

Mieszkasz w Tarnowie, tu się tylko urodziłeś albo masz pozytywnego bzika nu punkcie naszego miasta i po prostu kochasz Tarnów – ten konkurs jest dla CIEBIE !!!

Wydział Marki Miasta UMT oraz TARWIZJA PL ogłaszają konkurs - zabawę dla tarnowian z urodzenia, zamieszkania lub zamiłowania na promocyjne udokumentowanie wakacyjnego pobytu w ciekawych, dziwnych i niezwykłych miejscach – od podtarnowskich urokliwych zakątków do odległych krańców świata.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest ujęcie w nadsyłanych pracach (zdjęciach i filmikach) akcentu związanego z Tarnowem. Może to być papierowa chorągiewka z herbem Tarnowa ( dla wszystkich chętnych do pobrania w Wydziale Marki Miasta, Tarnów, Rynek 7 w godz. 7.30-15.30), tarnowska koszulka, ale także napis TARNÓW w dowolnej technice czy inna „tarnowska” marka, jaką podpowie wyobraźnia. Szalone pomysły mile widziane.

Serdecznie zapraszamy do wakacyjnej zabawy z „KOCHAM TARNÓW” w tle !

Zasięg konkursu – Polska oraz dowolne miejsce na świecie. Konkurs skierowany jest do tarnowian, ale także do tych, którzy z Tarnowa wyjechali na chwilę, lub dłuższą chwilę i mieszkają niedaleko, dalej lub na końcu świata, ale w sercu maja ciągle rodzinne miasto. Nadesłane zdjęcia i filmiki powinny obejmować okres od 5 lipca do 16 września 2013 r.

Prace prosimy nadsyłać drogą elektroniczną na adresy:

konkurs@umt.tarnow.pl lub redakcja@tarwizja.pl

Kategorie :

a)Fotografia (zdjęcia pojedyncze, ale dopuszczalny także fotoreportaż do 5 zdjęć) b) Film (nagranie video dowolnym sprzętem – maksymalny czas 3 min)

Do wygrania cenne nagrody !

Na uczestników wakacyjnej konkursowej zabawy czekają cenne nagrody rzeczowe min. kamera cyfrowa, aparaty fotograficzne, pendrivy ale także odjazdowe tarninowe kubki i koszulki, kaski rowerowe oraz inne atrakcyjne niespodzianki. Nagrodzone prace będą również publikowane na stronie WWW.tarnow.pl, WWW.tarwizja.pl

Konkurs trwa od 5 lipca do 16 września 2013 r. ogłoszenie wyników konkursu do 15 października 2013 r. Szczegóły w regulaminie.

regulamin wraz z załącznikami.doc 72,50 kB

 

Tarnow.pl, 05-07-2013, http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Wakacyjny-konkurs-Tu-Kocham-Tarnow

Archiwalne