Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Tłumy podczas Ferien Messe Wien 2019 i na stoisku narodowym POT.

Tłumy podczas Ferien Messe Wien 2019 i na stoisku narodowym POT.

Organizatorzy Ferien Messe, po raz kolejny ogłosili rekordowo wysoką frekwencję po zakończeniu tegorocznej edycji największej i najbardziej prestiżowej imprezy wystawienniczej branży turystycznej w Austrii. Wzrost zainteresowania ofertą wypoczynku w Polsce odnotowano również na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej.

Oferty na wiedeńskich targach prezentowało 800 wystawców z przeszło 80 krajów. Odnotowana przez organizatorów frekwencja była wyższa niż w roku ubiegłym i przekroczyła 155 tys. odwiedzających. Na tak dobry wynik złożyła się ogólnie dobra koniunktura gospodarcza. Korzysta na niej sektor turystyczny. Drugim czynnikiem gromadzącym tłumy w halach wystawienniczych przy Messeplatz jest przemyślne połączenie targów turystycznych z wiedeńskim Autoshow. Kupując jeden bilet, zwiedzający może uczestniczyć zarówno w Ferien Messe, jak i najpopularniejszej w Austrii imprezie motoryzacyjnej.

Cały artykuł na: https://bit.ly/2SiobNh

Archiwalne