Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Szczęśliwa "szóstka" w losowaniu Lotto padła w podtarnowskim Skrzyszowie

Szczęśliwa "szóstka" w losowaniu Lotto padła w podtarnowskim Skrzyszowie

9, 10, 25, 35, 44, 45 - ten zestaw zagwarantował w czwartkowym losowaniu Dużego Lotka rekordową wygraną. Szczęśliwy los został zakupiony w kolekturze w podtarnowskim Skrzyszowie. Wygrana wyniosła bagatela 36 726 210,20 zł!

Szczęśliwiec ze Skrzyszowa skreślił 3 zakłady na "chybił trafł". Zwycięzca na razie się nie ujawnił, ale mieszkańcy tej niewielkiej miejscowości przyznają, że będą się teraz uważniej przyglądać sąsiadom. "Będę patrzyć kto się będzie budował, kto dobrą furą jeździ. Wiadomo, że nikt się nie przyzna. Miał szczęście ktoś. Oby tylko ta osoba nie zwariowała" - mówią mieszkańcy Skrzyszowa.

To nie pierwsza taka wygrana w regionie tarnowskim. W ciągu ostatnich dwóch lat grono lotto-milionerów powiększyło się o dwóch wygranych z okolic Tarnowa. Ostatnio - ponad 30 milionów - wygrał mieszkaniec podtarnowskiego Żabna.

Czwartkowe losowanie Lotto przejdzie jednak do historii. Wygrana, która padła w Skrzyszowie jest największą jednostkową wygraną w historii loterii!

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/szczesliwa-szostka-w-losowaniu-lotto-padla-w-podtarnowskim-skrzyszowie/

Archiwalne