Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Radio RDN zostało ambasadorem Tarnowa i otrzymało medal „W służbie Bogu i Ojczyźnie”

Radio RDN zostało ambasadorem Tarnowa i otrzymało medal „W służbie Bogu i Ojczyźnie”

W jubileuszowej gali z okazji 25-lecia działalności diecezjalnej rozgłośni wzięło udział wiele osób ze świata polityki, biznesu, Kościoła oraz przyjaciele i słuchacze radia.

Oprócz urodzinowego tortu i tradycyjnie zaśpiewanego „Sto lat”, miało miejsce przyznanie przez prezydenta Romana Ciepielę wyróżnienia dla RDNu. Jest nim tytuł Ambasadora Tarnowa.

Tylko 10 osób i instytucji otrzymało taki tytuł. Jest nim m.in. ks. prof Michał Heller. Zauważamy, że dzięki radiu jesteśmy dobrze odbierani. Ambasador to ktoś, kto musi przekazywać wiadomości tak dobre, jak i te złe. Życzę, aby to ambasadorowanie sprowadzało się do przekazywania dobrych wiadomości. Ten tytuł jest także przejawem szacunku dla całej redakcji.

Starosta tarnowski, Roman Łucarz postanowił podarować rozgłośni medalW służbie Bogu i Ojczyźnie.

– Pierwszy medal otrzymała śp. Maria Witkowska – nasza rodaczka, zasłużona działaczka na rzecz rozwoju teatru, która była blisko Kościoła. Uważam, że radio RDN pasuje do tego medalu w 100%, ponieważ jako jedyne potrafi w super formie uchwycić to, co jest dla Polaków bardzo ważne. Współpraca z wami jest wspaniała i mam nadzieję, że będzie się rozwijała na kolejne lata.

Jubileuszową gale zakończył koncert zespołu Golec uOrkiestry.

Więcej: http://www.rdn.pl/news/radio-rdn-zostalo-ambasadorem-tarnowa-otrzymalo-medal-sluzbie-bogu-ojczyznie 07.01.2019

Archiwalne