Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Ostatnie prace poprawkowe i wykończeniowe przy Centrum Wypoczynku i Rekreacji „Kantoria” [ZDJĘCIA]

Ostatnie prace poprawkowe i wykończeniowe przy Centrum Wypoczynku i Rekreacji „Kantoria” [ZDJĘCIA]

Czekamy na ostatnie decyzje urzędów, by obiekt otworzyć – mówi dyrektor Wydziału Infrastruktury Miejskiej Rafał Nakielny

-Wczoraj odebraliśmy pozwolenie Strazy Pożarnej, czekamy jeszcze na decyzje Sanepidu. Będzie wtedy składać to do inspektora nadzoru budowlanego, w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Z uwagi na okres, kiedy wykonawca kończył zakwestionowaliśmy drobnych rzeczy do poprawy, tj. poprawa tynków, poprawa oblachowania. Takie rzeczy będą musiały być jeszcze zrobione. Jak tylko pogoda będzie na to pozwalać, a cały czas pogoda się poprawia, więc, mamy nadzieję, że wykonawca te usterki usunie. 

Początkiem kwietnia powinna zapaść decyzja kiedy Kantoria będzie oddana w ręce mieszkańców i turystów.

Przypomnijmy, że przez wiele lat miejsce przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie głównie odstraszało turystów oraz samych tarnowian. Teren porastały krzaki i chwasty.

Teraz, według planu, ma to być miejsce do wypoczynku i zabawy, powstaną boisko do piłki plażowej oraz scena na wodzie i amfiteatr.

Więcej na: https://bit.ly/2FnkPAg

Archiwalne