Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Ogromne zaintersowanie biletami na żużlowy finał w Tarnowie

Ogromne zaintersowanie biletami na żużlowy finał w Tarnowie

9 tysięcy biletów sprzedano do tej pory na niedzielny finał Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu między Azotami Tauronem Tarnów i Stalą Gorzów. Władze klubu wstrzymały już sprzedaż przez internet, tak aby dać szansę zdobycia biletów kibicom z Tarnowa i okolic.

Przedsprzedaż biletów na niedzielne rewanżowe spotkanie o Mistrzostwo Polski żużlowej ekstraligi trwa w klubie w piątek do godziny 16. W sobotę będzie je można także kupić w galerii handlowej przy ulicy Nowodąbrowskiej.

Jak zapewniła Radio Kraków prezes Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej - Agata Mróz - część biletów zostanie także przetrzymana do niedzieli. Będzie je można kupić na dwie godziny przed rozpoczęcia spotkania czyli od godziny 17:30.

Klub planuje, że w niedzielnej sprzedaży będzie dostępnych około 400 biletów na trybunę, oraz po tysiącu biletów ulgowych i normalnych na łuki stadionu. Oczywiście do sprzedaży trafią wtedy także bilety, których nie uda się sprzedaż jeszcze dzisiaj i jutro w centrum handlowym. Dziś rano klub dysponował jeszcze około 5 tysiącami biletów.
Drugi mecz finału Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu zaplanowano na godzinę 19:30 w niedzielę. Transmisji tego spotkania będzie można posłuchać na antenie Radia Kraków.

 

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/BMAZ-8YZE8K

Archiwalne